WOOD STAR  - producent leżaków z drewna, leżaków reklamowych, leżaków z nadrukiem


+48 537 660 049 

Leżak z logiem

Leżak z logiem
Leżak z logiem
Leżak z logiem

zapytaj o ten produkt
zadzwoń +48 537 660 049   • Leżak z logiem wykonany z drewna bukowego, sezonowanego, suszonego w komorach suszarniczych w odpowiedniej wilgotności. 
  • Szkielet leżaka z logiem wykonany z kantówki o przekroju 31x21 mm 
  • Konstrukcja odpowiednio skręcona co zapewnia trwałość i stabilność produktu.  
  • Leżak posiada trójstopniową regulację siedziska. 
  • Zastosowane zabezpieczenia wykonane z elastycznego pcv uniemożliwiają niepożądane złożenie leżaka z logiem.  
  • Użyta tkanina posiada odpowiednią gramaturę zapewniającą trwałość siedziska. 

Leżaki drewniane to produkt uniwersalny, idealnie nadaje się na zewnątrz jak i do środka np. baseny kryte. Produkt ten idealnie nadaje się jako nośnik reklamy oraz do wypoczynku. 

leżaki reklamowe 

Nasze leżaki jako produkt reklamowy, to idealny nośnik reklamy, nadaje się idealnie do restauracji, kawiarni, hotelu, pensjonatu czy też na plażę. Często nasze leżaki reklamowe - wykorzystywane są jako gadżety reklamowe. Nasze lezaki reklamowe możemy wykonac wg. dowolnego wzoru. Klient sam może przesłac nam grafikę lub logo lub my możemy coś zaproponować. 

leżaki z logiem 

Nasze leżaki z logiem jako produkt reklamowy, to idealny nośnik reklamy - loga, nadaje się idealnie do restauracji, kawiarni, hotelu, pensjonatu czy też na plażę. Często nasze leżaki z logiem - wykorzystywane są jako gadżety reklamowe. Nasze leżaki z logiem możemy wykonac wg. dowolnego wzoru. Klient sam może przesłac logo. 

leżaki reklamowe 

Leżaki reklamowe z logo budzą pozytywne emocje i wyróżniają się na tle innych reklamodawców - nic więc dziwnego, że są uważane za jedną z najskuteczniejszych metod reklamy zewnętrznej. Dzięki interakcjom z przedmiotem z Twoim logotypem lub hasłem, Twoi potencjalni klienci będą Cię bardziej pamiętać. Leżaki z drewna które nie zmienił się od wieków, to prawdziwie kultowy sposób na relaks na świeżym powietrzu. Gdzieś pomiędzy krzesłem a hamakiem leżaki wypełniają najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa związane z jedzeniem lodów nad morzem. Zanurz się w nostalgii i stwórz atmosferę dla swoich klientów. Są tak łatwe do złożenia, że ​​nie będziesz musiał się zastanawiać, czy zabrać je ze sobą na wszystkie przygody na świeżym powietrzu.

PRODUCENT LEŻAKÓW 

Czym jest plaża bez leżaków z drewna. Nasze leżaki z drewna to leżaki które charakteryzują się tym iż sa bardzo wygodne, a po złożeniu zajmują nie wiele miejsca i co ważne są lekkie. Lekki ale wytrzymały drewniany stelaż i materiał sprawiają iż waga leżaków jest naprawdę niewielka. 

SKŁADANE LEŻAKI Z DREWNA

Nasze leżaki z drewna to leżaki składane - dzieki tej funkcji zajmuja bardzo mało miejsca w transporcie. Są też bardzo lekkie - dzieki czemu łatwo je przenosić np. na plażę. Leżaki z drewna od WOOD STAR to produkt uniwersalny nadający się jako leżak, lako krzesło lub jako forma reklamy.  

WOOD STAR - to firma która wszystkie swoje produkty (leżaki z drewna) produkuje w Polsce.
Zobacz nasz profil na www.wyprodukowanowpolsce.pl .
WOOD STAR
Producent leżaków z drewna

    O FIRMIE

OBSERWUJ NAS

  • www.wyprodukowanowpolsce.pl

SZYBKI KONTAKT

  • biuro@wood-star.pl
  • tel. +48 537 660 049 
pudełka z drewna Copyright wood-star.pl